• Last minut na sylwestra, first minut na majówkę

  Date: 2012.12.11 | Category: Połączenia lotnicze | Tags: ,,,,,,,

  Last minut na sylwestraOferta szalona środa to edycja ciesząca się ogromną popularnością z powodu atrakcyjnych kierunków i korzystnych cen. Lot wciąż odnawia kierunki na liście tej edycji możemy w ofercie first minut polecieć na majówkę do Paryża już za 474 złote. W podobnej cenie sprzedaje tanie loty do Wiednia. Z Gdańska kupimy bilety lotnicze do Frankfurtu, natomiast z lotniska we Wrocławiu do Monachium. W święta i Nowy rok możemy także kupić bilety lotnicze do Nowego Jorku. Na majówkę możemy także kupić bilety lotnicze do Budapesztu, choć na tym kierunku Lot będzie miał konkurencję wśród linii wizz air. Ryanair tnie tanie loty do Budapesztu. Rezygnuje z połączeń z Modlina i Krakowa. Do tej pory oferował loty po kilka euro, teraz zmienia trasy i kierunki.

  Oferta Lotu

  Lot jest pionierem w przelotach krajowych, europejskich a także długodystansowych, szczególnie dzięki nowemu dreamlinerowi. Boeing 787 to wielki przełom w lotnictwie. Lot jest dumny z tego zakupu a także dzięki temu otwierają się szerokie możliwości na nowe loty i połączenia. Lot pragnie otworzyć się na kontynent azjatycki. Eurolot, który należy do potężnej polskiej firmy także odnawia flotę kupując Bombardiery. Obecnie tnie połączenia, które reaktywuje na wiosnę. W tym będzie oferował loty do Chorwacji otwierając aż siedem połączeń. Szczególnie ciekawym połączeniem z Dalmacją jest połączenie z Łodzi.

  Lot kontra tanie linie lotnicze

  Lot na trasach europejskich ma poważną konkurencję wśród przedstawicieli taniego latania. Niskie ceny wizz air i Ryanaira sprawiają, że pasażerowie chętnie wybierają tych przewoźników. Jednak już od 14 grudnia nowy Dreamliner będzie oferował tanie loty po Europie, między innymi do Pragi czy Amsterdamu. Wysoka jakość lotów, posiłki na pokładzie i inne wygody to tylko nieliczne z szerokiej gamy, które oferuje Lot. Ponadto tanie linie nie zawsze oferują niskie ceny biletów. Najtańszy przewoźnik Ryanair wprowadził dodatkowe opłaty manipulacyjne i niebawem nie będzie już można kupić biletów za grosze. W Locie można także skorzystać z oferty krajowego first minut łącząc polskie miasta.