• Lataj z Lotem po Polsce i nie tylko

    Date: 2011.03.15 | Category: Podróże | Tags: ,,,

    Jeśli nigdy nie leciałeś samolotem, zastanawiasz się nad procedurą korzystania z linii lotniczych , od teraz masz szansę poznać to z polskimi liniami lotniczymi Lot. Nie wybierając się do ciepłych krajów, czy odległych miast możesz po prostu podróżować po Polsce, a jednocześnie poczuć się jak prawdziwy pasażer. Krajowe bilety lotnicze można zakupić w cenie 79 złotych. Lot oferuje połączenie do i z polskiej stolicy. Jeśli planuje przelot z Gdańska do Katowic i tak będziemy mieć międzylądowanie w Warszawie. Wszystkie loty z Rzeszowa, Gdańska, Katowic, Szczecina do Warszawy są w cenie od 46 złotych.

    PLL LOT

    Bilet lotniczy z Krakowa do stolicy kosztuje od 66 złotych. Korzystając z odpowiedniego linku, dostępnego na stronie Lotu można ominąć opłatę za kupno biletu, która wynosi 33 złote. W ten sposób lot będzie jeszcze tańszy Jeszcze bardziej opłacalnie, wychodzi dla klienta jeśli kupuje bilety w dwie strony, niż obydwa pojedynczo. Ta promocja jest najbardziej korzystna dla mieszkańców stolicy. Chcąc dostać się do Lwowa mogą skorzystać z obniżki w Locie, lecąc do Rzeszowa, a później przesiąść się na autobus. Analogicznie można postąpić jadąc do Berlina, tylko rozpocząć lot ze Szczecina.

    Jak widać nowy prezes Lotu rozpoczął swoje rządy od ukłonu w stronę pasażerów. Oprócz tańszych biletów na loty krajowe wprowadził także obniżkę na bilety lotnicze w każdą środę. Ogólnie tanie linie lotnicze bazują na połączeniach poza weekendem. Wtedy lata mniej osób i połączenia mogą być tańsze. Dlatego warto być mobilnym w wyborze terminu i podróżować poza piątkowo-niedzielną gorączką. Wystarczy zarezerwować bilet lotniczy na stronie Lotu w godzinach od 18:00 do 23:59 a możemy otrzymać ciekawe zniżki na podróżowanie w różnych kierunkach, które często ulegają zmianie. Oprócz tego Lot zaproponował nowe, korzystne połączenia na wschód. Za przykładem ofert w Locie poszedł Ryanair, który szybko zaproponował bilety w mini cenach. Dzięki temu wielu pasażerów po obniżonych kosztach leciało na wakacje, a także na święta czy sylwestra.