• Nowe połączenia na wakacje

  Date: 2012.10.01 | Category: Linie lotnicze | Tags: ,,,,,,

  EurolotMimo że połowa wakacji już za nami wciąż możemy liczyć na nowe promocje linii lotniczych. Już od 20 sierpnia ruszają nowe loty krajowe. Eurolot oferuje połączenia z Poznania do Krakowa, które są nowością na polskim rynku lotniczym. To połączenie będzie już 11 desygnacja z poznania tej linii lotniczej. Tanie loty będą miały miejsce od poniedziałku do piątku, aż dwa razy w ciągu dnia. Bilety lotnicze zakupimy już w cenie 99 złotych. Eurolot oferuje coraz więcej połączeń. Szczególnie zwiększa ilość połączeń na trasach, na które do tej pory oferował tanie loty Olt Express, który od 27 lipca zawiesił swoją działalność. Olt Express także oferowały bilety lotnicze do Krakowa z Poznania. Obecnie po ogłoszeniu upadłości, można tę trasę odbyć linią Eurolot. Także polskie linie lotnicze Lot po upadku konkurencji zwiększył znacznie połączenia między polskimi miastami.

  Eurolot

  Oferuje także ciekawe i korzystne połączenia z Ukrainą. Z Warszawy i Krakowa możemy polecieć do Winnicy. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu. Loty cieszyły się popularnością w trakcie Euro 2012, jednak nadal Ukraina to bardzo ciekawy ośrodek turystyczny dla naszych rodaków.

  SAS

  Otwiera coraz więcej połączeń z portu lotniczego w Poznaniu. W ciągu dnia możemy polecieć aż trzykrotnie do Kopenhagi. Do tego przepięknego miasta możemy polecieć każdego dnia oprócz weekendu. Oprócz Poznania do stolicy Danii polecimy z Gdańska, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Z Kopenhagi także Polacy mogą wybrać się na bardziej odległe wczasy. Ze stolicy Danii obecnie polecimy do San Francisko a także do szwedzkiej Laponii.

  Oczywiście w wakacyjnym last minut niezawodnie możemy liczyć na tanie linie lotnicze. Szczególnie wyróżnia się tutaj wizz air i Ryanair. Przedstawiciele taniego latania także przejęli sporo połączeń od upadłych już linii Olt Express. Na tanie latanie można liczyć w podróżach po całym kontynencie, a szczególnie w połączeniach z europejskimi stolicami. Wizz air na trasie do Londynu z Katowic wprowadza innowacyjny system zmniejszenia bagażu podręcznego. Pasażerowie, którzy chcą wziąć go więcej będą zmuszeni dopłacić 10 euro do ceny biletu lotniczego. Zmiana ma na celu zmniejszenie ilości walizek, które są wprowadzane na pokład, a tym samym liczy się na poprawę komfortu i więcej przestrzeni dla turystów.