• Tanie loty do Norwegii w Ryanairze

  Date: 2012.07.02 | Category: Linie lotnicze | Tags: ,,,,,,,,,,,

  Norwegia staje się coraz to bardziej popularnym kierunkiem, głównie przez połączenia tanich linii lotniczych. Wiosenna siatka połączeń Wizz Air zaskoczyła wszystkich nowymi połączeniami z miastami norweskimi jak Oslo, Bergen czy Stavanger. Loty realizowane są z portu lotniczego w Katowicach i w Gdańsku.

  Ryanair

  Także Ryanair zaoferował połączenia z Norwegią. Celem jest przepiękna miejscowość Moss. Miasto położone jest około 60 kilometrów od Oslo. Moss to przepiękne miasto portowe z prześliczną panoramą. Niedaleko znajduje się port lotniczy Moss- Rygge. Do tej miejscowości Ryanair lata z Łodzi, Wrocławia, Gdańska a także Krakowa. Norwegia należy do droższych krajów, stąd warto wybierając się tam na wczasy skorzystać z oferty taniego podróżowania. Na stronie przewoźników można także rozejrzeć się za tanimi hotelami a także zarezerwować transfer z lotniska do centrum miasta lub hotelu.

  Ryanair to jeden z najtańszych przedstawicieli taniego latania. W Polsce najwięcej lotów oferuje z Wrocławia, gdyż tam otworzył swoją pierwszą w Polsce bazę. Oprócz tego oferuje loty z wszystkich portów regionalnych. Jako tania linia lotnicza korzysta z mniejszych lotnisk po to aby obniżyć koszty przelotu. Najlepiej latać tylko z bagażem podręcznym, który znajduje się w cenie biletu lotniczego. Bagaż rejestrowany jest dodatkowo płatny. Tutaj bardziej opłaca się skorzystać z usług Wizz Air, gdyż dopuszczalny limit bagażu w tych liniach to 30 kilogramów.

  Podczas konferencji w hotelu Mariot szef linii Ryanair zapowiedział otwarcie nowych połączeń z portu lotniczego w Modlinie. Między innymi będzie sprzedawał bilety lotnicze do Budapesztu – najpiękniejszej stolicy wschodniej części kontynentu. W ostatnim czasie Ryanair wyprzedawał także tańsze bilety na Costa Brava a także oferował sporo obniżek do włoskich miast. Tanie loty można było zarezerwować w Ryanair do Wenecji, Bolonii a także Pizy. Włoskie miasta mają swój niepowtarzalny urok, gdyż różnią się od siebie nawzajem i każde posiada sporo zabytków i oryginalną architekturę.