• Tańsze bilety lotnicze do Ameryki

  Date: 2011.05.18 | Category: Loty, Podróże | Tags: ,,,,,,,

  W najnowszej ofercie Lotu możemy zwiedzić obie Ameryki w bardzo korzystnych cenach. Na początku możemy u polskiego przewoźnika zakupić bilety lotnicze do Nowego Jorku. Następne połączenie oferują linie United i Continental. Przesiadki są bardzo dogodne. Lecąc Lotem możemy spędzić kilka godzin w Nowym Jorku, które oczywiście przeznaczymy na zwiedzanie. Kolejno polecimy do stolicy Peru. W niskiej cenie możemy zwiedzić dwa miejsca obu Ameryk, które z pewnością są warte zwiedzenia.

  Ameryka

  Lima jest stolicą i zarazem największym miastem Peru. Miasto zostało założone w święto trzech Króli w 1535 roku przez Francisca Pizarra, zdobywcę Peru. Podczas zakładania kolonii Lima była największym miastem w Ameryce Południowej. Dzięki dobrej lokalizacji i bliskiej odległości do wybrzeża miasto stało się najwspanialszą metropolią Nowej Kastylii. Z tego okresu pochodzą najbardziej wzniosłe domy arystokracji, klasztory i kościoły. Limę określa się często jako Perlę Pacyfiku, co z pewnością świadczy o jej wyjątkowości nietuzinkowym charakterze. Uniwersytet w Limie, założony w 1551 roku jest najstarszym na kontynencie. Całe stare miasto zostało wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury i Natury w 1988 roku. Najwspanialsze zabytki pochodzą z XVII i XVIII wieku. Należy tu wymienić kościół klasztorny San Francisco, Palacio de Torre Tagle, a także katedrę w której pochowano słynnego Pizarra.

  Dzięki połączeniu Lotu z Nowym Jorkiem ta wycieczka będzie dosyć tania. Lot często oferuje swoim klientom korzystne promocje. Między innymi dlatego od wielu lat niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce wśród naszych rodaków. Polskie linie lotnicze istnieją na podniebnym rynku od 1929 roku. Obecnie Lot oferuje tańsze bilety lotnicze do Rzymu, Sztokholmu, Mediolanu, Bukaresztu i Sofii. Korzystając z usług Lotu można zbierać punktu, które będą wymienne na atrakcyjne nagrody, lub tańsze bilety. Lot przystąpił do programu Miles& More. Do tego programu włączyło się około ośmiu milionów klientów na całym świecie. Przewoźnik oferuje różne usługi, które mają na celu oszczędność czasu klientów. Między innymi mogą odprawić się przez Internet bądź telefonicznie.

  Ameryka