• Zmiany w siatce połączeń Eurolotu

  Date: 2013.01.03 | Category: Linie lotnicze | Tags: ,,,,,,,,,,

  EurolotEurolot to polskie linie lotnicze, które do tej pory specjalizowany się w przelotach krajowych. Jednak duże zainteresowanie przelotami a także odmłodzenie floty i zakupienie nowych bombardierów sprawiło, że Eurolot nie ogranicza się tylko do przelotów krajowych ale realizuje połączenia zagraniczne. Dużym hitem w zimowej siatce połączeń były tanie loty do Popradu. W zeszłym roku Eurolot wprowadził to miasto do siatki połączeń, a w związku z dużym zainteresowaniem także i tej zimy możemy polecieć na Słowację. Eurolot oferuje także taryfy i pakiety dzięki którym taniej będzie można zarezerwować hotele a także skorzystać z wyciągów narciarskich.

  Cięcia w siatce Eurolotu

  Już teraz nie będzie można skorzystać z połączeń Gdańsk- Brema, Gdańsk- Katowice, a także nie polecimy z Krakowa do Hamburga. Eurolot tymczasowo zawiesza owe loty w związku z małym zainteresowaniem podróżnych tymi kierunkami. Nierentowne kierunki zostały zastąpione nowymi trasami do Salzburga i Werony. Już w grudniu możemy kupić bilety lotnicze do Włoch i Austrii. Wypad na narty, czy zwiedzanie przepięknych miast to wspaniała opcja na okres sylwestrowy i świąteczny.

  Bilety lotnicze do Chorwacji

  Do tej pory połączenie z Chorwacją było możliwe głównie dzięki przelotom czarterowym. Jednak dzięki atrakcyjnej ofercie Eurolotu z portu lotniczego w Gdańsku polecimy do Rijeki, Zadaru i Dubrownika. Eurolot oferuje także tanie loty do Chorwacji z Poznania. Dubrownik to najpopularniejszy obszar Chorwacji pod względem turystyki. Z kolei z Rijeki możemy promami udać się także na inne wyspy jak Pag czy Cres. Chorwacja zachwyca przepięknymi plażami, krajobrazami i panoramą miast. Zadar to znane miejsce na północy Dalmacji. Przede wszystkim Chorwacja przyciąga wielbicieli nurkowania a także innych sportów wodnych. Eurolot oczywiście nadal kursuje między polskimi miastami specjalizując się w przelotach krajowych. Dzięki atrakcyjnym cenom coraz więcej klientów rezygnuje z drogi lądowej wybierając oferty linii lotniczych.